Rezervuj!
REZERVUJ SI ČAS PRE SVOJ OBĽÚBENÝ ŠPORT

Oddýchnite si s nami a rezervujte si čas pre Váš obľúbený šport - tenis, bedminton, stolný tenis

Rezervácie termínov - 0907 493 163

TK Hradová

TK Hradová je náš domovský tenisový klub založený v roku 2011. Našim cieľom je podporovať všeobecný záujem o šport hlavne u detí a mládeže. Pod vedením našich tenisových trénerov rozvíjať ich tenisové zručnosti a talent.

Každoročne organizujeme letnú tenisovú školu pre deti. A celoročne organizujeme rôzne tenisové turnaje aj pod záštitou STZ. TK hradová je financovaný z vlastných finančných zdrojov. V súčasnosti máme k dispozícii 2 vnútorné tenisové dvorce a 3 vonkajšie antukové dvorce na letnú prípravu.

Každý zaregistrovaný hráč v našom tenisovom klube múže čerpať výhody členstva (zvýhodnené ceny prenájmu kurtov a dohľad skúsených trénerov). 

Majitelia Rocket clubu založili občianske združenie FILANTROP, cez ktoré sa snažíme podporovať mladé tenisové talenty a všetkých, ktorí majú záujem o šport a nepochádzajú zo silnejšieho sociálneho zázemia. Týmto mladým talentom je umožnené trénovať za minimálne ceny a zároveň budú mať bezplatný prístup k tréningovým pomôckam a trénerom počas tréningových hodín.