Rezervuj!
REZERVUJ SI ČAS PRE SVOJ OBĽÚBENÝ ŠPORT

Oddýchnite si s nami a rezervujte si čas pre Váš obľúbený šport - tenis, bedminton, stolný tenis

Rezervácie termínov - 0907 493 163

O klube

TK Hradová je náš domovský tenisový klub založený v roku 2011. Našim cieľom je podporovať všeobecný záujem o šport hlavne u detí a mládeže a pod vedením našich tenisových trénerov rozvíjať ich tenisové zručnosti a talent.

Každoročne organizujeme letnú a jesennú tenisovú školu pre deti. Celoročne organizujeme rôzne tenisové turnaje aj pod záštitou STZ. TK Hradová je financovaný z vlastných finančných zdrojov. V súčasnosti máme k dispozícii 2 vnútorné tenisové dvorce a 3 vonkajšie antukové dvorce na letnú prípravu. Každoročne organizujeme Halové majstrovstvá kraja, Majstrovstvá Slovenska, a iné turnaje organizované STZ.

Tréning

Organizujeme tréningové kurzy pre školy, firmy a tiež ponúkame súkromné hodiny tenisu. V prípade záujmu o tréning nás neváhajte kontaktovať. Naši zamestnanci majú potrebné vzdelanie na základe tréningovej licencie vydanej STZ. Každoročne spúšťame cez leto v čase letných prázdnin tenisový kemp pre deti.

Akcie

V objekte je možnosť posedenia a občerstvenia v nefajčiarskej kaviarni. Ponúkame Vám organizovanie kultúrno-športových podujatí, firemných dní, rodinných osláv alebo iných spoločenských akcií v našej staro-anglickej klubovni, ktorá má kapacitu viac ako 50 osôb. V prípade záujmu je možnosť prenájmu tenisovej haly na rôzne spoločenské akcie, svadby, súťaže... K dispozícii je bezplatné pripojenie na internet a parkovanie. V penzióne, ktorý sa nachádza priamo v areáli je možnosť ubytovania pre 16 osôb.

Pozývame Vás do športového centra Rocket club v Lučenci a ponúkame Vám komplexné služby v oblasti športu a relaxu.

Atraktívne prostredie v blízkosti Lučenského mestského parku a kúpaliska, moderné vybavenie a priateľský personál, to sú základné vlastnosti, ktoré nás odlišujú od klasických športových centier a robia z nás jedinečnú voľbu pre Vaše športové vyžitie, zdravie a relax.

Nájdete u nás:

  • 2 kryté tenisové dvorce
  • 3 vonkajšie tenisové dvorce
  • 3 bedmintonové dvorce
  • stolný tenis
  • sauna
  • požičovňa športového náradia
  • kaviareň s krbom a TV
  • penzión